Мастильно-охолоджувальні рідини

Головна / Мастильно-охолоджувальні рідини

Синтетичні СОЖ

Розроблені на синтетичній основі, забезпечують стабільне мастило, мають високу миючу здатність, при цьому забезпечують надійний захист поверхні металу від корозії при повному висиханні.

Мастило-охолоджувальні рідини

Містять сучасні біоциди, піногасники, стійкі до біопоразок як у зимовий так і в літній період роботи.

СОЖ марки КС-11

Для різних технологічних операцій з механообробки, таких як точення, різання, фрезерування.

Допускається приготування робочого розчину СОЖ на воді середньої твердості. Розведення концентрату 1: 19 (на 1 літр КС-11 19 літрів води).

СОЖ марки КС-12

СОЖ марки КС-12 для гідрорідин. Робоча концентрація 4-5%.

СОЖ марки КС-15

СОЖ марки КС-15 розроблено для глибокої витяжки. Також застосовується для волочіння дроту. Даний СОЖ повністю водорозчинний, не вимагає застосування спеціальних миючих засобів для очищення продукції, має високі змащувальні властивості.

СОЖ марки КС-1101, 1102

СОЖ марки КС-1101, 1102 для електрозварювального виробництва. Робоча концентрація 3-4%. Низький коефіцієнт витрати на одиницю продукції. Термін експлуатації без заміни понад 1 рік. Висока стійкість
до бактеріальних уражень.

Напівсинтетичні СОЖ

СОЖ КСМ-16, КСМ-17 являють собою напівсинтетичні продукти з 20-40% мінеральної олії, що включають антикорозійні і протизносні присадки, а також компоненти, що забезпечують біостійкість. Відрізняється підвищеним корозійним захистом по відношенню до чорних і кольорових сплавів. Має високі змащувальні властивості. Забезпечує підвищення швидкості та продуктивності обробки, а також стійкості інструменту, особливо при “важкій” механічній та деформаційній обробці. Допускається приготування робочого розчину СОЖ на воді середньої твердості. Розведення концентрату 1:19 (на 1 літр КСМ-16, КСМ-17 19 літрів води).