Покриття протипригарні ПЦ-2

Головна / Покриття протипригарні ПЦ-2

ПЦ-2

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Продукт
Протипригарне цирконове покриття для стрижнів і форм на водній основі ПЦ-2, що має відмінні результати при нанесенні розпиленням, зануренням або поливом і хороші при нанесенні пензлем.
Країна виготовлення
Україна
Області застосування
ПЦ-2 застосовується при лиття чавуну, сталі та кольорових металів будь-якої маси незалежно від застосовуваної на підприємстві сполучної системи, а також для лиття по ЛГМ процесу.
Виробник
ООО ПЗМС по ТУ У 20.5-36722828-006:2014
Пакування
Узгоджується із замовником
Використання
Покриття ПЦ-2 поставляється у вигляді суспензії, після ефективного перемішування якої вона має такі параметри: Питома вага – 2,0 кг/дм3 Відсоток твердого – 76 % В’язкість за допомогою чашки Форда 4 мм – понад 30 сек. Перед нанесенням ПЦ-2 слід розвести водою. Спочатку суспензію необхідно ретельно перемішати в тарі, що поставляється, до гомогенного стану пневмо- або електроміксером. І тільки після цього розвести водою до необхідної в’язкості, ефективно перемішавши. Це можна зробити прямо в мішалці для поливу або занурення покриття. Відповідні в’язкості після ефективного перемішування: 1. (додати 10-15% води понад масу ПЦ-2) при обливі чашка Ф. 4 мм 12,5-17 сек при зануренні чашка Ф. 4 мм 12,5-17 сек 2. (додати 5-10% води понад масу ПЦ-2) при нанесенні пензлем чашка Ф. 4 мм 18-28 сек. при розпиленні чашка Ф. 4 мм 17-25 сек
Готовий до вживання ПЦ-2 залишається гомогенним протягом 2-4 годин. Склад необхідно перемішувати приблизно двічі, тричі на день. Зазвичай покриття наноситься на один шар. При необхідності покриття можна наносити в два шари, але при цьому необхідно дати першому шару добре просохнути на повітрі так, щоб при нанесенні другого шару покриття першого шару не чіплялося до пензля при нанесенні пензлем. Сушіння покриття проходить у природних умовах або в сушильній камері.